Skip to content Skip to footer

Aplikacje, które pozwolą nam poznać nowych ludzi

Wysyłanie zdjęć i dzielenie się informacjami z przyjaciółmi nigdy nie było tak proste jak dziś. To zresztą dotyczy nie tylko kontaktu z najbliższymi – dzięki nowoczesnym aplikacjom na smartfona poznamy także wiele ciekawych osób, z którymi będziemy mogli nie tylko wymienić się informacjami, ale i również nawiązać bliższy kontakt.

Jakie aplikacje pozwolą nam poznać interesujące osoby?

Ogromną popularnością cieszą się aplikacje randkowe takie jak Tinder czy Badoo. Nie są to jednak jedyne aplikacje umożliwiające nam poznanie obcych osób. Część z aplikacji dedykowanych na smartfony posiada mikropłatności, które są niepożądane przez większość osób. Dlatego warto sprawdzić, czy aplikacja nie będzie wymagała od nas uiszczenia niewielkich opłat za możliwość korzystania z niej. Większość narzędzi jest jednak wciąż bezpłatna. Dla przykładu – Snapchat dodatki posiada całkowicie darmowe i nie wymagające od użytkownika zapłaty choćby grosza. Podobnie sprawa wygląda np. z Instagramem, na którym znajdziemy wiele ciekawych zdjęć, wstawianych przez osoby z całego świata.

Skąd czerpać informacje o aplikacjach?

Wiele z nich posiada sekcję poświęconą najczęściej zadawanym pytaniom – tak jak Snapchat FAQ. Najczęściej znajdziemy ją w samej aplikacji. Dzięki temu unikniemy ewentualnych wątpliwości i konieczności wysyłania maili z zapytaniami. Jeśli to nam nie pomoże, zawsze możemy postarać się poszukać odpowiedzi na nurtujące pytania w sieci, bądź kierując się bezpośrednio do autorów aplikacji.

Snapchat komputer. Czy jest możliwe przeniesienie aplikacji na PC?

Od pewnego czasu bardzo popularne jest korzystanie z aplikacji przeznaczonych na telefony również na komputerze. Wielu producentów narzędzi dostosowuje swoje aplikacje do możliwości PC-tów. Zwiększa to zasięg aplikacji i łatwość w korzystaniu, ponieważ komputer jest w stanie obsłużyć bardziej skomplikowane procesy, niż sam smartfon. Problemem jednak może być korzystanie z niektórych funkcji, np. nakładania filtrów na zdjęcia, tak jak w przypadku Snapchat dodatki, albo Instagramowych zdjęć. Nie każdy użytkownik domowego komputera posiada kamerkę, chyba że korzysta akurat z laptopa. Poszukując ciekawych informacji możemy natrafić na wspomniany wyżej Snapchat FAQ, który jednak niewiele nam mówi o użyciu wersji „snapchat komputer„. Z pomocą przychodzą nam poradniki internetowe, szeroko opisujące i wyjaśniające problem.