Skip to content Skip to footer

Czy busy są potrzebne?

Po drogach kursują taksówki, autokary, samochody. Do tego dochodzą też pociągi i samoloty. Czy jest tu jeszcze miejsce na busy? Czy są potrzebne? A może są zbędną fanaberią, z której nikt nie chce korzystać?

Praktyczne

Busy z www.efectbus.pl są po prostu praktyczne. W każdym z nich może zmieścić się nawet do ośmiu pasażerów. Dzięki temu bus łączy ze sobą wszystko, co najlepsze w samochodzie osobowym oraz w autokarze. Busy to najlepszy rodzaj kompromisu pomiędzy nimi.

To świetne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie jakość podróżowania i dobrą cenę. Tym bardziej, że busy podjeżdżają dokładnie we wskazane miejsce. Taka usługa nazywa się dojazdem z adresu na adres lub po prostu door to door. Dzięki niej, podróżowanie busem jest równie komfortowe jak używanie prywatnego samochodu. Nie wymaga dźwigania bagaży, czy szukania przystanków. Wszystkim tym zajmuje się kierowca busa. To właśnie on czuwa, by pasażer wysiadł we właściwym miejscu – czyli pod wskazanym przez siebie adresem.

Luksusowe

Busy to dość luksusowa opcja, pomimo że cena biletu na nie nie jest zbyt wygórowana. W busach dostępne są wygodne siedzenia, które umożliwiają ustawienie ich w pozycji, która nadaje się do regeneracyjnego snu. W żadnym innym środku transportu nie ma takiej możliwości.

Flota busów z www.efectbus.pl tworzą nowoczesne pojazdy, które mają bogate wyposażenie dodatkowe. Są to odtwarzacze DVD, routery Wi-Fi, a nawet oświetlenie LED. Ten rodzaj lampek pozwala na swobodne poruszanie się wewnątrz busa, przy równoczesnym uniknięciu efektu oślepienia. Nowe pojazdy są też bardzo eleganckie, korzystanie z nich jest więc czystą przyjemnością.

W dobrej cenie

Prawdziwą gratką dla podróżujących jest wysoka jakość świadczonej usługi w stosunku do bardzo atrakcyjnej ceny. Porównując ceny biletów różnych środków transportu, można zauważyć, że cena busa jest wyjątkowo atrakcyjna. Nikt inny nie zaoferuje tak kompleksowej usługi, za tak niewielkie pieniądze. Warto o tym pamiętać decydując się na przewoźnika.

Duże bezpieczeństwo, luksusowe wyposażenie, regularne kursowanie i punktualne stawianie się w wyznaczonych miejscach, to tylko niektóre z zalet busów. Największą zaletą jest cena oraz możliwość korzystania z ciekawych promocji i rabatów, których na www.efectbus.pl – nie brakuje. Organizując wycieczkę grupową, warto zadzwonić i zapytać o specjalną ofertę. Może okazać się, że jest ona dużo lepsza niż to, co mogą zaoferować zwykłe autobusy. Tym bardziej, że busy mają ogromną zdolność dopasowywania się do sytuacji i potrzeb pasażerów.