Skip to content Skip to footer

Idealne miejsce na nocleg i organizację przyjęcia w Sandomierzu

Sandomierz to miasto bardzo chętnie odwiedzane przez turystów. I nic w tym dziwnego, bo ma naprawdę wiele do zaaferowania. Piękne gotyckie zabytki, takie jak Brama czy Bazylika Narodzenia NMP. Godne polecenia są również wąwozy Świętej Królowej Jadwigi oraz Góry Pieprzowe. Planując pobyt w Sandomierzu, należy również wcześniej zaplanować nocleg.

Grill Solo jako idealne miejsce na nocleg

O wyjątkowości tego obiektu decyduje jego położenie. Tak naprawdę w ciągu 7-10 min piechotą dotrzemy na Rynek. W odległości do maksymalnie 1,3 km znajduje się się wąwóz Królowej Jadwigi i wzgórze Salva Regina. A w ciągu 12 minut dotrzemy samochodem do Gór Pieprzowych. Przy obiekcie znajduje się plac zabaw dla dzieci, miejsce do grillowania z altaną, która pomieści do 50 osób. Także jest to doskonałe miejsce do biesiadowania.

Ponadto pokoje są utrzymane w wysokim standardzie. W pokojach znajduje się woda mineralna, a w łazienkach ręczniki, szampon i mydło. Dysponujemy pokojami 1,2,3,4 osobowymi. Rezerwacji noclegu można dokonać za pośrednictwem strony https://grillsolo.pl/ lub dzwoniąc pod wskazany na tej stronie numer. Za dodatkową opłatą można wykupić posiłki.

Grill Solo posiada własną restaurację, gdzie możemy zakupić dania śniadaniowe i obiadowe. W menu znajdziemy również różnego rodzaju pizze. Jest również możliwość zamówienia dań na wynos, co polecamy szczególnie osobom, które z jakiegoś powodu nie mogą do nas dotrzeć. Aktualne menu znajduje się na naszej stronie https://grillsolo.pl/ .

Imprezy firmowe i prywatne w Grill Solo

Dysponujemy 3 oddzielnymi salami bankietowymi, które w razie potrzeby mogą zostać połączone. Oczywiście są one klimatyzowane. Cena organizacji przyjęcia uzależniona jest od ilości gości, zamówionych posiłków itd. Dlatego zawsze wyceniamy ją indywidualnie, po rozmowie z osobą zainteresowaną skorzystaniem z tego typu usługi. Zajmujemy się też organizacją cateringu. Przygotowane przez nas potrawy są nie tylko smaczne, ale też pięknie podane.

Sale bankietowe nadają się do organizacji tak naprawdę każdego przyjęcia. Jako przykład można podać: imprezy firmowe, komunie, śluby, chrzciny, rocznice.

Kompleksowa oferta jako nasz atut

Ważna jest dla nas współpraca z Państwem na wielu polach: noclegowy, restauracyjnym, integracyjnym i cateringowym. Tak naprawdę te wszystkie usługi łączą się ze sobą w całość i sprawiają, że możemy obsługiwać odwiedzających nas klientów kompleksowo. Zainteresowanych serdecznie zapraszamy na stronę https://grillsolo.pl/, gdzie można szerzej się zapoznać ze świadczonymi przez nas usługami i naszą działalnością.