Skip to content Skip to footer

Jak wykorzystać kalendarz trójdzielny?

Kalendarze trójdzielne są chętnie eksponowane w urzędach, biurach czy szkołach. Wynika to z przejrzystego układu treści. Decydując się przy tym na kalendarz trójdzielny producenta wysokiej jakości, można dowolnie dobrać jego oprawę wizualną. Wybierając zatem spersonalizowane kalendarze trójdzielne cena w dużej mierze wynika z określonej ilości nakładów.

Przejrzystość i prostota

Kalendarz trójdzielny posiada trzy oddzielne kalendaria, odnoszące się do miesiąca poprzedniego, obecnego oraz następnego. Czerwone, ruchome okienko pozwala w łatwy sposób śledzić upływ czasu. Z kolei plecy kalendarza stanowią świetną przestrzeń do umieszczenia całorocznej reklamy. Czyni to kalendarz trójdzielny producentem dyskretnych, a przy tym marketingowych treści.

Jak korzystać z kalendarza?

Pod konkretnymi datami warto zapisać wydarzenia, które będą miały miejsce dokładnie tego dnia i nie ulegnie to zmianie. Można w ten sposób uniknąć niepotrzebnych skreśleń. Dobrze sprawdzają się tutaj również niewielkie karteczki samoprzylepne. Dzięki nim w łatwy sposób zostaną naniesione zmiany związane z odwołaną czy przeniesioną wizytą u lekarza czy służbowym spotkaniem. Tego rodzaju rozwiązania sprawdzą się jednak tylko w przypadku samodzielnego korzystania z kalendarza trójdzielnego.

Jeśli służy on jednak większemu zespołowi pracowników, warto wykorzystać go w sposób bardziej minimalistyczny. Dobrze sprawdzą się zatem kolorowe markery, gdzie każdemu kolorowi przyporządkowane zostanie określone zadanie dla całego zespołu. Można tak zaznaczać dni przeznaczone na delegowanie zadań na kolejny miesiąc, wspólne burze mózgów, służbowe spotkania czy poszczególne projekty.

O czym warto pamiętać?

Stosując kalendarz trójdzielny do zarządzania czasem warto jednak pamiętać o systematyczności. Każde ważne wydarzenie powinno zostać bowiem zaznaczone w kalendarzu. Tylko w ten sposób będzie on faktycznie pomocnym narzędziem.

Wykorzystując z ten sposób kalendarze trójdzielne cena okazuje się być stosunkowo niewielką inwestycją w uzyskane w ten sposób- możliwości organizacyjne. Tego rodzaju produkty są też doskonałym pomysłem na upominek dla stałych Klientów czy pracowników firmy. Warto zatem pomyśleć nad zakupem większych nakładów.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z http://www.ateko.pl/kategoria/kalendarze/kalendarze-trojdzielne/