Skip to content Skip to footer

Kalendarz trójdzielny

Pomimo dynamicznego rozwoju technologii zainteresowanie i popyt na klasyczne kalendarze, zwłaszcza w biurach nie słabnie. Dla wielu osób żaden elektroniczny terminarz z kalendarzem nie zastąpi tradycyjnego kalendarza, który pozwala szybko zorientować się w datach oraz pozwala na sporządzanie osobistych notatek we własnym stylu.

Co charakteryzuje trójdzielne kalendarze?

Kalendarz trójdzielny jest formą kalendarza ściennego, gdzie poszczególne miesiące są umieszczone w trzech obszarach – jeden pod drugim. Taka forma prezentacji dat i ułożenie pozwalają widzieć nie tylko bieżący miesiąc, ale również poprzedni i kolejny – w zależności od preferencji. To co wyróżnia kalendarze trójdzielne to duża powierzchnia reklamowa, dlatego najczęściej ten typ kalendarzy jest zamawiany przez działy marketingów, gdyż jest to świetne źródło wiedzy o firmie i profilu jej działalności oraz stanowi praktyczny i użyteczny upominek dla kontrahentów.

Jak zamówić kalendarz trójdzielny?

Kalendarz trójdzielny zawsze jest przygotowywany pod konkretne zamówienie. Drukarnie obecnie dysponują sztabem grafików, którzy łączą swoje umiejętności graficzne z oczekiwaniami i preferencjami klienta. Przed ostatecznym wyborem można zawsze liczyć na kilka wariantów kalendarza, tak aby w 100% spełniał on wymagania zamawiającego. Czas realizacji zamówienia na kalendarze trójdzielne to najczęściej kilka dni, więc jest to również świetna forma upominku marketingowego dla spóźnialskich.

Zalety kalendarzy trójdzielnych

Praca w biurze wymaga częstego sporządzania notatek i zapisywania pewnych informacji, co wymaga natychmiastowego połączenia z konkretnym terminem. Kalendarz trójdzielny to najskuteczniejsze rozwiązanie, gdyż gromadzi wszystkie informacje w jednym miejscu, co przekłada się bezpośrednio na odpowiednie planowanie zadań czy organizację spotkań. Często jeden rzut okiem pozwala ocenić czy w konkretnym dniu będziemy w stanie odbyć spotkanie z klientem czy przygotować konkretny raport.Dużą zaletą trójdzielnych kalendarzy jest fakt, że są zawieszone na ścianie – znajdują się więc cały czas w zasięgu wzroku i nie ma możliwości ich zgubienia, co niestety często zdarza się w przypadku notatników, kalendarzy czy terminarzy książkowych.

Kalendarze trójdzielne dostępne są w ofercie Ateko.pl.