Skip to content Skip to footer

Krówki reklamowe

Współcześnie niemalże wszystkie przedsiębiorstwa zarówno małe, średnie, jak i duże skupiają większość działań marketingowych w internecie. Chociaż nie ulega wątpliwości, że jest to słuszny kierunek działań to żaden przedsiębiorca nie powinien zapominać i innych sposobach reklamowania swojej działalności.

Gadżety reklamowe

Jednym z takich sposobów są krówki reklamowe cena słodyczy jest bardzo niska. Zamawiając tego rodzaju słodkości od producenta możemy uzyskać cukierki, na których znajdzie się logo naszej firmy, slogan reklamowy, czy też dowolnie wybrana i indywidualnie dopasowana do zleceniodawcy grafika.

Dzięki zastosowaniu tego rodzaju gadżetu reklamowego mamy dużą szanse na dotarcie z naszą treścią marketingową do szerokiego grona potencjalnych nowych klientów. Ponadto to dzięki połączeniu loga naszej działalności ze słodyczami mamy pewność uzyskania pozytywnych skojarzeń z naszą firmą. Decydując się na krówki cena za kg nie będzie wysoka.

Różnorodna oferta

Na rynku operuje wiele przedsiębiorstw oferujących różnorodne krówki reklamowe cena słodyczy jest zależna od jakości, składu samej krówki, jak i jej opakowania. Najlepiej nie korzystać z usług najtańszych producentów, jeżeli chcemy, aby nasze słodycze były smaczne i pozytywnie odebrane przez klientów.

Wybierając krówki cena za kg może wahać się od 30 do 50 złotych. Ważnym czynnikiem decydującym o koszcie zamówienia jest jest ilość. Cześć producentów wyznacza minimalne progi, od których zamówienie jest realizowane. Zwykle jest to od kilka kilogramów.

Dla kogo krówki?

Krówkami reklamowymi możemy obdarować zarówno klientów, jak i naszych partnerów biznesowych. W każdym z tych przypadków słodycze przyczynią się pozytywnego zapamiętania naszej działalności.

Krówki mogą posłużyć, jako dodatek do już zrobionych przez naszych klientów zakupów, jak i być postawionym do darmowego poczęstunku w dobrze widocznym miejscu.

W przypadku sklepu może być to przy kasie. Krówki reklamowe mogą również posłużyć, jako poczęstunek w czasie festynów i innych różnorodnych wydarzeń, z którymi powiązana jest nasz firma.

Reale korzyści dla firmy

Mimo tego, że okres największej popularności gadżetów reklamowych już minął badania wykazują, że mogą być skutecznym działaniem marketingowym, który przyczyni się do wzrostu sprzedaży oferowanych towarów lub usług.

Krówki sprawdzą się doskonale dla przedsiębiorstw działających na rynku lokalnym, jak i funkcjonujących na rynku ogólnopolskim. Poszukując odpowiedniego producenta, który może oferować krówki reklamowe cennik będzie umieszczony na jego stronie.