Skip to content Skip to footer

Notesy, jako forma promocji firmy

Notesy to idealna forma promocji przedsiębiorstwa. Możesz je wręczyć podczas różnych eventów, spotkań biznesowych, konferencji czy prezentacji dla klientów. Gadżet ten jest bardzo praktyczny. Na co dzień rejestrujemy mnóstwo informacji. Dobrze jest więc mieć coś pod ręką, na czym można zapisać.

Jakie notesy wybrać dla promocji firmy?

Dobrze postawić na jakość. Kartki lepiej zamówić z lepszego papieru, a sama okładka powinna być twarda. Notesy najlepiej zamówić na indywidualne zamówienie – z logiem firmy i danymi kontaktowymi.

Notesy mogą być upominkiem dla klientów. Można też wyposażyć nimi własne biura. To będzie także forma reklamy. Budowana jest w ten sposób świadomość marki na rynku.

Logo wraz z danymi kontaktowymi najlepiej jest umieścić w widocznym miejscu, a więc na okładce. Kolorystykę notesu warto dopasować do logotypu i wizerunku firmy, żeby tworzyły całość.

Rodzaje notesów

Można zamówić różne notesy. Występują one w różnych formatach. Najpopularniejsze są A4, A6 i B2. Różnią się także ilością kartek oraz jakością papieru. Okładki można zamówić tekturowe, z tworzywa sztucznego, a nawet skórzane i drewniane.

Ciekawym pomysłem jest zamówienie mniejszych notesów dla klientów. Będzie to forma upominku wręczona przy podpisaniu umowy czy innym spotkaniu. Większe można zamówić do biur, kancelarii, recepcji. W większe notesy warto wyposażyć naszego przedstawiciela handlowego. Logo na dużym formacie będzie bardziej rzucało się w oczy.

Co daje nam reklama firmy za pomocą notesów?

Elegancki i praktyczny upominek wręczony klientowi buduje pozytywny wizerunek firmy. Wzrasta świadomość istnienia danej marki na rynku.

Przed złożeniem zamówienia, warto zidentyfikować grupę docelową i dobrać do nich konkretny model notesu. Wiadomym jest, że inne będą podobały się młodym osobom, a inne osobom w wieku starszym.