Skip to content Skip to footer

Ponadczasowe prezenty dla promatora

Obrona pracy magisterskiej to niezwykle ważny dzień w życiu każdego studenta. Wówczas to musi on wykazać się nie tylko ogromną wiedza, lecz także szacunkiem wobec promotora. W ramach podziękowania warto mu wręczyć taki prezent, dzięki któremu na długo zapamięta swego wychowanka.

Jak wybrać idealny prezent dla promotora?

Upominek wręczany przez grupę seminaryjną to niezwykle miły gest dla każdego promotora. Zatem wybrany prezent, który wręczamy promotorowi w tym szczególnym dniu powinien być zawsze oryginalny oraz jedyny w swoim rodzaju.

Niemniej czasem może się zdarzyć, że wybór nie będzie trafiony, co może nastręczać mnóstwo niepotrzebnych problemów. Warto zatem wybrać taki upominek, który to pozwoli zaprezentować się studentowi w dobrym i nienagannym świetle. Trafiony prezent powinien nie tylko poruszyć promotora, lecz także wywołać na jego twarzy szczery uśmiech.

Pióro i długopis – elegancki upominek dla promotora

Od lat sprawdzonym pomysłem na prezent dla promotorów czy nauczycieli jest pióro oraz długopis. Te gustowne oraz ponadczasowe gadżety służące do pisania wciąż cieszą się ogromną popularnością. Decydując się na zakup pióra czy długopisu na upominek dla swego promotora warto zawsze pamiętać o tym, aby wybrać produkt wysokiej jakości, najlepiej renomowanej marki. Gadżety takie wyróżniają się bowiem oryginalnym wyglądem oraz kunsztem wykonania.

Każde wybrane pióro czy długopis powinno być zapakowane w estetyczne pudełeczko. Warto też pomyśleć o tym, aby na wybranym gadżecie znajdowała się miła dedykacja grawerowana z podziękowaniami. Dzięki temu okażemy szacunek wobec obdarowanego.

Idealne prezenty ze szkła i drewna

Świetnym pomysłem na prezent są również upominki wykonane ze szkła. Efektowne karafki o ciekawych wzorach stanowią nie tylko piękną ozdobę, lecz także funkcjonalny gadżet. Na szklane upominki warto zawsze nanieść wybraną dedykację, aby w ten sposób podkreślić zaangażowanie w wybór prezentu.

Dobrym pomysłem są także upominki z drewna. Gustowne oraz niezwykle eleganckie przedmioty z drewna to klasyka, która potrafi spodobać się każdemu obdarowanemu. Trafionym prezentem z pewnością okaże się piękna, skrzynka na wino czy herbatę. Na każdym drewnianym upominku warto również wykonać spersonalizowaną dedykację wraz z estetycznym obrazkiem. Taki osobisty akcent z pewnością sprawi, że grupa seminaryjna na długo zapadnie w pamięci swych promotorów.

Prezent dla promotora znajdziesz w ofercie Bengraversky.com.