Skip to content Skip to footer

Stać Cię na luksus

Bielizna to dla kobiety podstawowy element garderoby. Choć rzadko widoczna, to właśnie bielizna styka się bezpośrednio z najczulszymi i najbardziej wrażliwymi elementami ciała kobiety. Ważne jest by bielizna była wykonana z wyjątkowo dobrych materiałów i zapewniała odpowiedni przewiew oraz dobrze zabezpieczała wrażliwe części ciała. W sferze erotycznej odpowiednia bielizna również pełni kluczową rolę – pobudza zmysły mężczyzny.

Król rynku

Producenci bielizny polska to kilku dużych potentatów. Możemy do tego grona zaliczyć firmy: Gaia, Kostar, Gorteks czy Donna. Wszystkie lub większość procesów produkcyjnych wykonują oni na terenie naszego kraju, kupując ich produkty mamy więc gwarancję tego, że wspieramy polską gospodarkę oraz pomagamy tworzyć w naszym kraju nowe miejsca pracy.

Królem branży producenci bielizny polska jest bez wątpienia firma Gaia. Oferuje ona zdecydowania najwięcej wzorów bielizny i najwięcej produktów. W ofercie firmy Gaia znajdziemy zarówno biustonosze (Push-UP, Usztywniane, zwykłe, dla mam, miękkie) jak również bluzki, podkoszulki, majtki, body, rajstopy czy nawet stylowe kapcie. W ofercie majtek odnajdziemy zarówno: figi w wersji zwykłej i brazylijskiej, szorty jak też stringi. Firma oferuje też odzież seksy przeznaczoną na upojne noce z ukochanym. Ciekawe wzory koszulek nocnych, jak też body uwydatniające znacznie piersi pozwolą rozgrzać zmysły mężczyzny do czerwoności i zapewnić satysfakcję z wyglądu każdej kobiecie.

Luksus na który Cię stać

Luksusowa bielizna damska to coś czego bardzo brakuje na obecnym rynku. Każda kobieta ma czasem ochotę poczuć się jak królowa, nosząc najwyższej jakości odzież osobistą zapewniającą jej idealny komfort czy to w łóżku czy na spacerze.

Firma Kostar specjalizuje się w produkcji tego typu bielizny. Luksusowa bielizna damska od Kostar to pięć ciekawych kolekcji. Basic line to wariant do noszenia na co dzień. Najwyższa jakość materiałów i piękne wzornictwo pozwala uczynić zwykłe dni wyjątkowymi. Kolejna kolekcja – Mamma Mia to ta przeznaczona specjalnie dla kobiet karmiących. Znakomite rozwiązania techniczne i oddychający materiał zapewniają komfort i dobrze podtrzymują piersi.

Bielizna kobieca seksowna

W ofercie Kostar jest też bielizna kobieca seksowna. Kolekcje Mon Amour i Magnifique są znakomite do założenia na rozkoszną noc z ukochanym. Ten typ bielizny znakomicie pobudza męskie zmysły kusząc podkreśloną kobiecością. Body CH8 tej firmy składa się z rozpinanego siateczkowego gorsetu, seksownych ciemnych majtek oraz rajstop koronkowych po kolana. Skład materiałowy to bawełna i elastan.