Skip to content Skip to footer

Wysokiej jakości zbiorniki dwupłaszczowe na olej napędowy

Obecnie rynku coraz większym zainteresowaniem pośród rolników i właścicieli poszczególnych firm budowlanych czy transportowych cieszą się zbiorniki paliwowe dwupłaszczowe. Bogata oferta sprawia, że każdy klient może zakupić zbiornik idealny dla swoich indywidualnych potrzeb.

Zbiornik dwupłaszczowy na olej napędowy – jakie posiada istotne zalety?

Zbiornik dwupłaszczowy posiada mnóstwo zalet. Nic zatem dziwnego że pojemniki te z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród szerokiej rzeszy klientów.

Każdy zbiornik dwupłaszczowy na olej napędowy jest wytwarzany z polietylenu – wysokiej jakości tworzywa, które to jest dostatecznie odporne na promienie słoneczne. Poszczególne pojemniki są bardzo proste oraz łatwe w obsłudze. Każdy z nich posiada bowiem bardzo łatwy dostęp do dystrybutora, który to za pomocą zamków jest dostatecznie zabezpieczony przed osobami niepowołanymi.

Każdy zbiornik dwupłaszczowy jest dostępny na rynku w uniwersalnej kolorystyce oraz można go łatwo utrzymać w należytej czystości. Użycie w procesie produkcji wysokiej jakości tworzywa, w dużym stopniu niweluje efekt blaknięcia poszczególnych pojemników.

Ogromną zaletą poszczególnych zbiorników dwupłaszczowych na olej napędowy jest także bezpieczeństwo podczas ich użytkowania. W celu zapewnienia wszystkim użytkownikom komfortu oraz stuprocentowego bezpieczeństwa wszystkie zbiorniki paliwowe dwupłaszczowe są zawsze produkowane pod nadzorem Urzędu Dozoru Technicznego.

Bogata oferta zbiorników dwupłaszczowych na olej napędowy

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich klientów producent oferuje wysokiej jakości pojemniki, które potrafią służyć niezawodnie przez długie lata.

Każdy klient ma do wyboru zbiorniki dwupłaszczowe na paliwo o różnej wielkości. W bogatej ofercie nie brakuje zarówno mniejszych pojemników, które mieszczą 1500 czy 2500 litrów oleju napędowego, jak również tych większych o pojemności do tysiąca litrów.

Wszystkie oferowane do sprzedaży zbiorniki dwupłaszczowe są wyposażone w system kontroli wydawanego paliwa oraz praktyczny system autoryzacji użytkowników. Oprócz tego pojemniki te są zawsze wyposażone w przepływomierz cyfrowy z możliwością kalibracji,który potrafi sumować wszystkie wydane litry oleju.

Od pewnego czasu zbiorniki dwupłaszczowe znalazły szerokie zastosowanie w rolnictwie, transporcie oraz branży budowlanej, a więc we wszystkich tych firmach, w których niezbędne jest magazynowanie dużych ilości oleju napędowego.