Skip to content Skip to footer

Zabiegi odmładzające w EstetiMed

Młodość jest w dzisiejszych czasach wyznacznikiem piękna, a młoda cera pozostająca jak najdłużej gładką i jędrną to absolutny obiekt pożądania każdej kobiety. Jak sobie zapewnić ten efekt za pomocą odpowiednich zabiegów?

Kult młodości

Młoda cera, to przede wszystkim brak zmarszczek, gładkość i jędrność. Niestety, wraz z wiekiem skóra traci te parametry, ponieważ traci wodę i zdolności do jej wiązania, a także traci ilość kolagenu.

Można z tym problemem walczyć stosując różne zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej. Obecnie stają się ona coraz bardziej popularne również wśród kobiet mniej zamożnych, choć do tej pory zabiegi te były kojarzone głównie z luksusem i bogactwem. W https://www.esteti-med.pl/ są dostępne w bardzo korzystnych cenach, w dodatku można skorzystać z ciekawych promocji!

Przygotowanie do zabiegów odmładzających

W EstetiMed wszystkie zabiegi poprzedzane są głębokim złuszczaniem za pomocą peelingu chemicznego dostosowanego do rodzaju cery. Nie inaczej jest w przypadku zabiegów odmładzających.

Kolejnym krokiem jest rewitalizacja skóry, czyli zabieg mezoterapii. Ten zabieg jest bardzo popularny i polega na nakłuwaniu skóry cienkimi igłami w celu pobudzenia ich procesów naprawczych i stymulacji produkcji kolagenu.

Zabiegi ukierunkowane na problem cery

Jeśli borykasz się ze zbyt wiotką, mało gęstą skórą, pomóc Ci może dermapen, czyli nakłuwanie skóry. Jest to zabieg poprawiający jej gęstość i stymulujący produkcję kolagenu, a w konsekwencji – redukcję i spłycenie zmarszczek. To dobry zabieg dla kobiet, które zauważają u siebie pierwsze płytkie zmarszczki. Fotoodmładzanie to zabieg dla kobiet, których skóra straciła jędrność, a przy tym zyskała nieefektowne przebarwienia. Dzięki działaniu światła możliwe jest natychmiastowe poprawienie jej parametrów i wyrównanie kolorytu. A skóra z równomiernym kolorytem, to również skóra zdrowa, jędrna i młodziej wyglądająca!

Usuwanie zmarszczek mimicznych jest dobrym zabiegiem dla kobiet, które mają dużo zmarszczek wokół oczu czy ust, które spowodowane są przede wszystkim przez charakterystycznie układające się rysy twarzy. Takie zmarszczki pojawiają się nawet u osób młodych i są rezultatem częstego uśmiechania się i bogatej mimiki. Nici PDO są dedykowane kobietom, które chcą poprawić owal swojej twarzy, zaś wypełniacze – paniom, które chcą wypełnić wszystkie istotnie zmieniające wygląd twarzy zmarszczki i przywrócić swojej skórze młodość i witalność. Nie musisz sama decydować, jaki zabieg wybrać – pomoże Ci w tym kosmetyczka na konsultacji z https://www.esteti-med.pl/.