Skip to content Skip to footer

Dieta z dostawą do domu

Dieta z dowozem do domu, to idealne rozwiązanie dla każdego zabieganego człowieka, ale nie tylko! Ta dieta pomoże osiągnąć wymarzoną wagę, zadba o zdrowie, wspomoże leczenie. Z takiej diety warto skorzystać chociażby dlatego, by… cieszyć się wolnym czasem!

Dieta pudełkowa – na czym polega?

Catering dietetyczny, to ostatnimi czasy ulubiony sposób gwiazd oraz ludzi z show-biznesu na zdrowy i wartościowy posiłek każdego dnia. Teraz dostępny jest również dla wszystkich, bez względu na wykonywaną pracę czy miejsce zamieszkania.

Dieta pudełkowa, to zbilansowane posiłki dostarczane każdego dnia do zamawiającego. Posiłki pakowane są w charakterystyczne pudełka, co ułatwia spożywanie przygotowanego jedzenia w ciągu dnia (na przykład w pracy). Nie trzeba zatem martwić się o to, co dziś ugotować, co zabrać na lunch do biura czy co podać mężowi na kolację. Catering z dowozem pod same drzwi, to nie tylko ciepły posiłek, to również zdrowie, bezpieczeństwo i… oszczędność czasu.

Produkty są gotowe od razu do spożycia. Nie trzeba samemu ich przygotowywać. Dieta jest zróżnicowana i może być dopasowana do prowadzonego stylu życia (na przykład dieta dla sportowców) bądź do aktualnego stanu zdrowia (na przykład dieta bez laktozy lub dieta w wersji koktajlowej – oczyszczająca organizm z toksyn).

Każdy otrzyma taki posiłek, by dostarczył on organizmowi odpowiednią, dzienną dawkę witamin, minerałów i składników odżywczych.

Dieta z dowozem do domu, do pracy, wszędzie!

Dla osób cierpiących na nietolerancję laktozy, firma oferuje dietę pozbawioną produktów mlecznych (chodzi o mleko od krowy i wszystkie jego pochodne). Taka dieta oparta jest głównie na warzywach, owocach, mięsie ale również na bezlaktozowym mleku kozim i owczym. Jadłospis jest tak ułożony, by dostarczał wszystkie cenne składniki i uzupełniał niedobory.

Dla osób chcących oczyścić swój organizm z toksyn, fajną dietą jest dieta oparta na piciu koktajli (ich objętość to 420 ml każdy, nie ma więc obawy o to, że będzie się bardzo głodnym). Koktajle nie zawierają cukru ani laktozy. Składają się z owoców i warzyw z dodatkiem pestek i nasion. Pięknie oczyszczają organizm i sprawiają, że osoby je pijące czują się lekko.

Dla osób zabieganych, zapracowanych również można skomponować dietę. Dietę bogatą w składniki odżywcze. Dieta pudełkowa dla zabieganych obejmuje: drugie śniadanie, obiad i podwieczorek. Jest to zatem świetny sposób na wartościowy posiłek w pracy.

Każdy jadłospis jest sporządzony indywidualnie. Każdy może zamówić takie jedzenie, które najbardziej będzie mu odpowiadać. Catering dietetyczny, to sposób na zdrowie każdego dnia.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie: https://masterdieta.pl/