Skip to content Skip to footer

Funkcjonalna strona internetowa

Każda firma musi posiadać stronę internetową bez względu na to, czy działa wyłącznie lokalnie czy również online. Witryna firmowa to wirtualna wizytówka, która informuje klientów o tym, czy się zajmujemy, jaki się profil naszych działań, jak produkty czy usługi oferujemy. Strona firmowa to większe szanse na dotarcie do nowych klientów oraz zwiększenie swoich dochodów.

Jak powinna wyglądać funkcjonalna strona www?

Oczywiście trzeba mieć na uwadze, że każdy z nas ma inny gust, upodobania, jednak jeżeli chodzi o strony firmowe powinny być proste. Obecnie panuje trend na strony minimalistyczne – im prostsze, tym bardziej czytelne i eleganckie. Trudno szukać dziś witryn z wieloma animacjami, banerami czy jaskrawymi barwami – strona www musi być przyjemna w odbiorze. Najlepiej stawiać na białe tło oraz czarną czcionkę, jeżeli chodzi o podstrony nie powinny być za bardzo rozbudowane, wystarczą informacje na temat poszczególnych działów, kontakt, historia firmy i to wszystko. Projektowanie stron internetowych Poznań warto zlecić specjalistom z prawdziwego zdarzenia – wybierając agencję marketingową zazwyczaj mamy zyskujemy pomoc kilku fachowców grafików, programistów oraz copywriterów, którzy przygotują na stronę atrakcyjne, unikalne treści.

Nowoczesna, funkcjonalna strona internetowa musi być miła w odbiorze, przejrzysta, łatwa w obsłudze. Powinna bardzo szybko się ładować, nie może się zawieszać. Każda osoba, która trafia do nas, powinna wiedzieć gdzie szukać informacji, nie może mieć problemu też z odnalezieniem kontaktu do firmy. Projektowanie stron internetowych Poznań to nie tylko grafik i programista, ale też copywriter. Treści na stronie internetowej są bardzo ważne i wpływają również na pozycjonowanie witryny. Trzeba wiedzieć jak zaprezentować firmę, aby osoba, która czyta opis firmy, czy produktu zapragnęła skorzystać z naszych usług.

Reklama

Strona internetowa to nie wszystko, aby mieć na niej ruch, trzeba ją odpowiednio reklamować. Najważniejsze jest pozycjonowanie, czyli wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania Google. Im wyżej w wynikach wyszukiwania, tym większa szansa na to, że znajdziemy klientów, ktorzy zdecydują się skorzystać z naszych usług.

Projektowanie strony internetowych Poznań a także ich promocję, warto oddać w ręce specjalistów, którzy przygotują dla nas kompleksowy projekt, wdrożą stronę i zajmą się pozycjonowaniem. Funkcjonalna strona to strona minimalistyczna, która nie przyciąga kolorem czy animacjami, ale treścią i eleganckim designem.

Artykuł powstał we współpracy z agencją interaktywną Iguana Studio