Skip to content Skip to footer

Gdzie można wynająć busa?

Konieczność przewiezienia mebli z miejsca na miejsce czy grupowe wypady na weekend lub wakacje bywają kłopotliwe z uwagi na środek transportu. Firmy organizujące przeprowadzki są niezwykle drogie, a podróżowanie kilkoma samochodami ze znajomymi lub dużą rodziną bywa nieekonomiczne.

Wynajęcie busa

W takiej sytuacji z pomocą przychodzi wynajem busa. Bus to pojazd przystosowany do przewożenia osób i bagażu. Jest niezwykle pojemny i komfortowy i z łatwością zmieścimy tutaj: meble, walizki, rowery, wózki czy inne niezbędne sprzęty. Wynajem busa w Katowicach to oferta zarówno na wakacje, urlopy czy ferie jak i na transport związany z przeprowadzką do nowego miejsca.Prowadzenie busa nie wymaga specjalnych uprawnień. Wystarczające jest prawo jazdy kategorii B. Busy osobowe najczęściej są pojazdami, które mogą przewozić 9 osób. Z uwagi na możliwe dalekie trasy w ofercie wynajmu znaleźć można samochody, które są świetnie wyposażone, co gwarantuje nie tylko komfort w czasie długiej jazdy, ale również bezpieczeństwo.

Wyposażenie busa

Busy osobowe to samochody świetnie wyposażone. Mają mocne silniki, lecz nie palą dużo, co przekłada się na niższe koszty związane z podróżą. Podstawowe wyposażenie obejmuje: elektryczne szyby, elektryczne lusterka, podgrzewaną przednią szybę, komputer pokładowy czy dwustrefową klimatyzację.Wszystkie busy są ubezpieczone oraz mają ważne badania techniczne. W ofercie znajduje się wiele popularnych marek, a typ samochodu zawsze jest dostosowywany do budżetu oraz preferencji klienta.

Gdzie można wynająć busa?

Wynajęcie busa to obecnie standard niemal w każdym większym mieście. Szczególnie popularny jest wynajem busa w Katowicach. Katowice to aglomeracja, w której z roku na rok przybywa mieszkańców. Często to osoby, które ze względów zawodowych przeprowadzają się właśnie na Śląsk, gdzie znajdują zatrudnienie w Katowickiej Strefie Ekonomicznej.Usługa pod nazwą wynajęcie busa w Katowicach to odpowiedź na rosnące potrzeby mieszkańców, którzy przewożą meble, sprzęty oraz podróżują w kilka osób.