Skip to content Skip to footer

Jakie jest przeznaczenie zbiorników dwupłaszczowych?

Dziś na rynku nie brakuje różnorodnych opakowań, które to służą do przechowywania różnorodnych produktów oraz cieczy. Wśród wielu z nich dużym zainteresowaniem cieszą się zbiorniki dwupłaszczowe do paliwa.

Czym charakteryzuje się zbiornik dwupłaszczowy?

Opakowania te są przeznaczone przede wszystkim do magazynowania oraz wewnętrznej dystrybucji oleju napędowego.

Każdy oferowany zbiornik dwupłaszczowy na paliwo został wyprodukowany z myślą o długotrwałym użytkowaniu. W związku z tym w procesie produkcji zostało wykorzystywane wysokiej jakości tworzywo, o nazwie polietylen. Dzięki temu zbiorniki dwupłaszczowe do paliwa odznaczają się na tle innych pojemników doskonałą wytrzymałością i dużą odpornością na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych, w postaci deszczu czy śniegu.

Oferowane pojemniki na paliwo cechuje nie tylko wysoka jakość wykonania, lecz również bardzo przystępna cena. I co najważniejsze wszystkie produkty zostały wytworzone pod ścisłym nadzorem Urzędu Dozoru Technicznego.

Zbiornik dwupłaszczowy na paliwo – szeroka oferta

Dziś na rynku oferowane są wygodne i funkcjonalne zbiorniki dwupłaszczowe na paliwo o różnorodnych rozmiarach oraz zróżnicowanej kolorystyce.

W szerokim asortymencie wielu sklepów oferowane są dwupłaszczowe zbiorniki na ciecze z dystrybutorem o pojemnościach od 1500 litów aż do 10 000 litów, zatem każdy klient może wybrać pojemnik idealny dla swoich potrzeb.

Każdy oferowany zbiornik dwupłaszczowy na olej napędowy jest wyposażony w filtr paliwa, przepływomierz cyfrowy, automatyczny pistolet oraz odpowiedni wąż dystrybucyjny.

Przeznaczenie zbiorników dwupłaczowych

Poszczególne zbiorniki na paliwo oraz olej napędowy znalazły szerokie zastosowanie zarówno w firmach spedycyjnych, jak i budowlanych.

Ponadto te niezawodne podczas użytkowania pojemniki są powszechnie wykorzystywane gospodarstwach rolnych oraz przez wiele osób prywatnych. Korzystanie ze zbiornika dwupłaszczowego na paliwo sprawia, że podczas wykonywania poszczególnych prac w polu rolnicy nie muszą często jeździć na stację napędową w celu zakupu potrzebnego oleju.

Wszystkie zbiorniki dwupłaszczowe na paliwo są doskonale zabezpieczone przed wyciekiem oraz dostatecznie chronione przed dostępem do tych cieczy osób niepowołanych. szeroka oferta sprawia, że każdy klient może wybrać zbiornik idealny dla swoich potrzeb.