Skip to content Skip to footer

Kalendarz to naprawdę oryginalny pomysł na prezent!

Chcesz podarować wyjątkowy prezent? Postaw na kalendarz na zamówienie z wybranymi przez Ciebie zdjęciami!

Fotokalendarz – kalendarz z Twoimi zdjęciami

Fotokalendarz to kalendarz na zamówienie, który może być uzupełniony zdjęciami zamawiającego. Na każdej stronie z miesiącem może znaleźć się inna fotografia, na przykład z rodziną, z niezapomnianych wakacji czy też z ulubionym pupilem.

Takie kalendarze książkowe producent na pewno będą interesującą alternatywą dla zwykłego kalendarza z gotowymi fotografiami. Jest jedyny w swoim rodzaju – będzie przypominał o szczęśliwych chwilach i wywoływał uśmiech na twarzy za każdym razem, gdy na niego spojrzymy. Co więcej, własny kalendarz może być również wspaniałym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby!

Kalendarz na zamówienie – prezent na każdą okazję

Fotokalendarz będzie idealnym pomysłem na prezent dla wielu osób, którymi chcemy sprawić wyjątkową niespodziankę. Świetnie sprawdzi się między innymi dla rodziców, dziadków, dla przyjaciół.

Takie kalendarze na zamówienie można podarować na Boże Narodzenie, na Dzień Babci i Dzień Dziadka, na Walentynki. Sprawdzą się też na okazje, które nie są zbliżone do początku roku, na przykład na Dzień Matki, Dzień Ojca, ponieważ można wybrać wtedy dowolny miesiąc początkowy. Niezależnie od okazji, taki fotokalendarz będzie mógł sprawić mnóstwo radości!

Fotokalendarze – na ścianę, na biurko i do torebki

Firmy wykonujące kalendarze na zamówienie mogą zaproponować swoim klientom różne formaty takich wydruków. Najczęściej zamawiane są kalendarze ścienne, które mogą posiadać orientację pionową albo poziomą. Także własny kalendarz może zostać postawiony na biurku lub może mieć formę terminarza idealnego do torebki.

Do przygotowania takiego kalendarza najczęściej potrzeba 12 różnych zdjęć, ale ich dokładna liczba zależna jest od wybranego formatu.

Jak przygotować własny kalendarz ze zdjęciami?

To nie takie skomplikowane, jak może się wydawać! Takie kalendarze na zamówienie można stworzyć bezpośrednio na stronach internetowych firm, które zajmują się ich wydrukiem. W tym celu wybieramy format kalendarza, jego szablon, a następnie dodajemy kolejne zdjęcia na strony. Na kalendarzu można zaznaczyć też ważne daty, na przykład urodziny.

Ceny takich kalendarzy rozpoczynają się już od około 20 złotych. Zatem własny kalendarz może być oryginalnym, a przy tym niedrogim pomysłem na upominek!