Skip to content Skip to footer

Krówki reklamowe – słodka promocja firmy w trakcie ważnego spotkania

Wybór słodyczy, by promować firmę w trakcie ważnego spotkania to obecnie popularne rozwiązanie. Często sięga się po tradycyjne krówki reklamowe – cukierki, które wielu osobom kojarzą się z beztroskim czasem dzieciństwa i smakiem mlek, masła i cukru. Ich prosta receptura zachwyca do dziś…

Krówki reklamowe – w sam raz do promocji własnej firmy

Jak wskaże każdy producent krówek reklamowych ich smak i popularność powodują, że z powodzeniem wybiera się je jako wiodący produkt promocyjny. Te słodycze, których recepturę przed lat opracował Feliks Pomorski, są już tradycją w polskim cukiernictwie, dlatego idealnie nadają się do promowania własnych działań firmowych. Krówki reklamowe do reklamowania posiadają logo danej firmy. Są pakowane ręcznie, w charakterystyczne papierki z nadrukiem krowy, które są używane od lat. Także proces ich produkcji odbywa się zgodnie z recepturą sprzed kilkudziesięciu lat, opracowaną przez pomysłodawcę tych słodyczy.

Krówki – smak, który znamy od wielu lat…

O krówkach słyszał chyba każdy, ale niewiele osób wie, że powstały w latach wojennych, a ich pomysłodawca – Feliks Pomorski, przepis na nie opracował w trakcie stażu w cukierni swojego wuja w Żytomierzu, czyli mieście znajdującym się na wschodnich kresach międzywojennej Polski, gdzie szczególnie widoczne były wówczas oddziaływania kulinarnej kultury Rosji. To stąd wzięły się pierwsze, niepowtarzalne słodycze, które później Pomorski produkował w fabryce w Poznaniu, założonej w 1921 roku. Mimo trudnych momentów i niesprzyjających władz, fabryka zdołała przetrwać zarówno czasy wojenne jak i okres komunistyczny, by z powodzeniem, do dnia dzisiejszego produkować popularne w całym kraju i poza jego granicami krówki. Obecnie ich smak docenia już kolejne pokolenie konsumentów, dzięki tajemnicy produkcji opracowanej w latach 20. XX wieku.

Moda na promowanie swojej firmy za pomocą słodyczy wciąż jest widoczna. W trakcie ważnych wystąpień i spotkań właściciele chcą, bowiem pochwalić się dobrym produktem, a krówki są do tego idealne. Kojarzą się z czasem dzieciństwa, prostą recepturą i sukcesem kulinarnym jaki odniósł Feliks Pomorski i który cieszy się popularnością do dnia dzisiejszego – wśród kolejnych pokoleń konsumentów.