Skip to content Skip to footer

Mity o plastových přepravkach

Na czeskim rynku plastové přepravky, to inaczej na polskim plastikowe skrzynki. Potrzebne są one w absolutnie każdym przedsiębiorstwie, jednak trudno jest znaleźć w internecie rzetelne rady odnoszące się do tego, jak wybrać takie plastové přepravky. W końcu dzisiaj w internecie funkcjonuje naprawdę wiele mitów. Warto poniżej je obalić.

Mit numer 1 – Nie ma czegoś takiego jak bezpieczne plastové přepravky

Na początku należy wspomnieć o dość istotnym micie, a mianowicie o tym, że wszelkie certyfikaty bezpieczeństwa są tak naprawdę nic nie warte i w ogóle nie warto sugerować się nimi podczas zakupu skrzyń plastikowych.

Oczywiście jest to zupełna nieprawda. Takie certyfikaty zapewniają nam pewną gwarancję tego, że w razie upadku skrzynie nie wgniotą się i nie zniszczą towaru. Co więcej takie prawdziwe plastikowe skrzynie z koniecznymi certyfikatami nie powinny również zsunąć się z siebie, spaść, spowodować wypadku przy pracy itp.

Mit numer 2 – najlepiej wziąć najtańsze na czeskim rynku plastové přepravky

Wiele osób sądzi, że w zasadzie to tylko i wyłącznie cena powinna mieć znaczenie podczas wyboru odpowiednich skrzyń plastikowych. Niemniej jest to zupełna nieprawda.

Tanie skrzynie siłą rzeczy charakteryzować się będą bardzo kiepską jakością. Będą się one często psuły, niszczyły zawarty w środku towar, będą trudne do zaaranżowania w przestrzeni magazynu itp. Słowem – ostateczne koszty związane z pokryciem wszelkich strat są zupełnie niewarte uwagi.

Mit numer 3 – spokojnie można kupić na czeskim rynku plastové přepravky jednej firmy, a na polskim rynku – plastikowe skrzynki innej marki

Na koniec warto jeszcze odnieść się do firm, które obecnie pręznie się rozwijają, działając na rynku polskim i czeskim a także nieraz również planując rozszerzenie swojej działalności na kraje ościenne i dalsze.

Otóż zdecydowanie lepiej jest zainwestować we wszystkich krajach – sklepach, magazynach czy filiach, jakie tam mamy, w plastové přepravky jednej marki. Dzięki temu nie będziemy mieć problemów z różnymi wymiarami skrzyń, z ich barwą, osobnymi systemami zabezpieczającymi itp. Słowem – jest to najwygodniejsze i najbardziej ekonomiczne rozwiązanie.

A jaka firma posiada swoje sklepy w praktycznie każdym kraju Unii a na dodatek posiada produkty wysokiej jakości i o wysokim stopniu bezpieczeństwa? Oczywiście, jest to Schoeller Allibert!