Skip to content Skip to footer

Modne suknie ślubne w 2018. Co wybrać dla szerokich bioder?

Suknie ślubne modne w 2018 roku są doskonałe do maskowania szerokich bioder. Na jakie modele warto zwrócić uwagę, aby wyglądać tego dnia wyjątkowo pięknie i przy tym czuć się komfortowo?

Perfekcyjna suknia ślubna powinna być nie tylko piękna, ale również powinna być dopasowana do sylwetki Panny Młodej. Odpowiednio dopasowany model powinien podkreślić atuty figury, a przy tym zatuszować jej niedoskonałości.

Jak co roku, każda kolekcja sukni ślubnych zawiera jakieś nowości, które podążają za najnowszymi trendami. Obecnie do wyboru jest mnóstwo modeli, które doskonale nadają się także do maskowania zbyt szerokich bioder, które są kompleksem wielu kobiet.

Jakie modne suknie ślubne w 2018 roku warto wybrać dla przyszłej Panny Młodej z szerszymi biodrami?

Jaka suknia ślubna dla szerokich bioder?

Kobiety posiadające szersze biodra często określane są mianem „gruszek”, ponieważ w ich przypadku dolna część sylwetki jest większa od części górnej.

W związku z tym kreacja powinna być dobrana tak, aby podkreślić talię i wyeksponować ramiona, a tym samym uzyskać bardziej proporcjonalny wygląd sylwetki przypominającej klepsydrę.

Dla kobiet posiadających szersze biodra najlepsza będzie kolekcja sukni ślubnych posiadających lekki, ale szeroki dół, a także ozdobne detale zlokalizowane w górnej części kreacji – będą wtedy przyciągały wzrok i odwracały go od dolnej części sylwetki.

Suknie ślubne 2018 – bogaty dół przyciąga uwagę!

Jeśli chodzi o suknie ślubne 2018, w kolekcjach producentów można znaleźć mnóstwo ciekawych modeli przeznaczonych właśnie dla kobiet z szerszymi biodrami.

Warto zwrócić szczególną uwagę na te modne suknie ślubne w 2018 roku, które mają bardziej rozbudowany dół, na przykład suknie posiadające wielowarstwowe doły wykonane z lekkiego, półprzezroczystego tiulu czy też modele z falbaniastymi sukniami.

Góra sukni ślubnej może mieć zarówno postać gorsetu, jak również może mieć szersze ramiączka albo dłuższe rękawki – najlepszym wyborem będzie wtedy model wykonany z koronki, ale warto także zwrócić uwagę na prostsze, bardziej minimalistyczne modele, które nie zawierają tak wielu ozdobników. W przypadku większego biustu warto wybierać suknie ślubne z dekoltem tworzącym literę V.

Świetnym wyborem są także suknie ślubne 2018 przewiązane w pasie kokardą, która akcentuje talię i nadaje sylwetce kobiecy wygląd klepsydry.

Kobiety poszukujące sukni ślubnych innych niż wszystkie mogą także zainteresować się modelami w kolorach pastelowych – takie modne suknie ślubne w 2018 to przede wszystkim kreacje w kolorze ecru, delikatnym kolorze brzoskwiniowym czy różowawym.