Skip to content Skip to footer

Narkotesty

Narkotesty pozwalają na wykrycie substancji odurzających i psychoaktywnych w ślinie, pocie, czy moczu. Na rynku dostępnych jest wiele produktów, różniących się między sobą zastosowaniem, skutecznością oraz ceną. Ceny narkotestów są różnorodne, najtańsze na rynku są produkty służące do jednorazowej kontroli występowania narkotyków.

Jakie narkotesty są dostępne w sprzedaży? Jakie są ceny narkotestów?

Najpopularniejszymi produktami oferowanymi w sprzedaży są głównie narkotesty z moczu, z podejrzanych substancji oraz test ze śliny. Odczynniki, które wchodzą w reakcje z czynnikami psychoaktywnymi, ujawniają obecność narkotyków, takich jak : amfetamina, metamfetamina, heroina, MDMA i wiele innych. Na rynku dostępne są wielorazowe oraz jednorazowe testy. Obecnie jeden produkt umożliwia wykrycie nawet 9 niebezpiecznych substancji. Testy są łatwo dostępne i można je kupić w Internecie, czy aptece. Narkotest cena jest bardzo zróżnicowana, można znaleźć towary w cenie kilkudziesięciu, a nawet kilkuset złotych.

Jak używać testów na ślinę na obecność narkotyków?

W celu zbadania występowania substancji psychoaktywnych w ślinie, należy pobrać próbkę wydzieliny na papierowy element testu. Produkt należy umieścić pod językiem osoby badanej. Pobieranie próbki trwa około 3 minut, natomiast wynik często można otrzymać po upływie mniej niż 10 minut.

Czy narkotesty można oszukać?

Wiele osób zastanawia się jak oszukać narkotest. Produkt ten jest bardzo dokładny, więc jest to przedsięwzięcie bardzo trudne. Obecność narkotyków można także wykryć przez długi okres. Dodatkowo, badania mogą być przeprowadzone poprzez pobranie próbek z wielu wydzielin, np. moczu, czy potu. Obecnie prowadzi się badania na obecność narkotyków używając włosów. Należy pamiętać, że testy wykonane w warunkach domowych dostarczają jedynie wstępnych informacji. Dla potwierdzenia wyniku warto przeprowadzić specjalistyczne badania laboratoryjne. Do testów w warunkach laboratoryjnych najczęściej wykorzystywana jest próbka moczu. W wyjątkowych, uzasadnionych sytuacjach przeprowadza się badania na występowanie substancji psychoaktywnych poprzez analizę krwi.

Oferta narkotestów jest dosyć szeroka. Badają one próbki różnych wydzielin. Różnią się one zastosowaniem, skutecznością oraz ceną. Jest to bardzo przydatny produkt w sytuacji wystąpienia podejrzenia o obecność narkotyków u nastolatków, czy pracowników. Pomimo iż młodzież często zastanawia się jak oszukać narkotesty. Narkotest cena to także niewielki koszt.