Skip to content Skip to footer

Niszcz profesjonalnie

Prowadzenie biura nie zależnie od jego wielkości wymaga sporo nakładu pracy oraz wysiłku. Zazwyczaj największe obciążenie skupia się na recepcji, czyli centralnym miejscu każdej firmy. Właśnie tak odbywa się cały proces związany z dokumentacją, przyjmowaniem i wydawaniem pism. To generuje bardzo duże ilości papierów, z których część należy odpowiednio zniszczyć.

Jak niszczyć?

W odpowiedzi na gromadzące się dokumenty, z którymi nie wiele można już zrobić, część firm zaopatruje się w niszczarki. Jest to idealne rozwiązanie do małych biur lub działów, gdzie do zniszczenia pracownicy mają kilka stron dziennie.

Niestety takie rozwiązanie nie sprawdza się w przypadku, gdy liczba dokumentów jest ogromna lub niszczone dokumenty zawierają tajemnice firmy czy bardzo wrażliwe dane. W przypadku niszczarki mogą one niestety wpaść w niepowołane ręce i przysporzyć sporo kłopotów. Dodatkowo nie ma możliwości posiadać dedykowanego pracownika, który przez całe dnie mógłby się zajmować jedynie niszczeniem dokumentów w niszczarce.

Należy też pamiętać o kwestiach ochrony środowiska i dokumentowania utylizacji zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Profesjonalna firma niszcząca

W takim wypadku najlepszym i najbezpieczniejszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z oferty odpowiednio przygotowanej firmy np. https://forestodpady.pl/

Proces niszczenia jest w tej firmie niezwykle dokładnie kontrolowany, dzięki czemu nie ma możliwości wycieku niepożądanych danych. Pracownicy są przeszkoleni z obowiązujących przepisów a do dokumentów mają dostęp tylko nieliczni i zaufani.

Z oferty https://forestodpady.pl/ korzystają sądy, placówki medyczne, biura rachunkowe czy kancelarie prawnicze. To samo w sobie jest najlepszym dowodem na profesjonalizm usług i wysokie zaufanie klientów.

Jak to działa?

Firma https://forestodpady.pl/ dostarcza odpowiednio zabezpieczone pojemniki do odbioru odpadów, dzięki czemu już na etapie przekazania dokumentów dane są zabezpieczone przed osobami nie uprawnionymi.

Pojemniki są odbierane przez wyposażone w system GPS i monitoring samochodu. Sam odbiór jest potwierdzony protokołem.Pojemniki są monitorowane również na terenie zakładu utylizacyjnego, tak aby klient mógł na bieżąco śledzić cały proces i być informowany, co dzieje się z jego dokumentami.

Po zakończeniu utylizacji klient otrzymuje certyfikat zgodny z wszelkimi aktualnymi normami prawnymi.Dzięki temu z jednej strony firma może dbać o środowisko, z drugiej oszczędza sobie kosztów związanych z utylizacją na terenie biura.