Skip to content Skip to footer

Opakowania i worki

Przedmioty można przenosić w różnego rodzaju innego typu przedmiotach. Przykładem mogą tu być skrzynie, w któych można przenosic warzywa. W kontenerach natomiast przewozi się piasek. W opakowaniach papierowych można wozić rzeczy lekkie, a do worków można pakować np. śmieci.

Oczywiście dotyczy to worków własnie takich do tego celu przeznaczonych (mogą to być bigbagi). Wykonanych z tworzywa sztucznego. Bo w płócienne byłoby już szkoda marnować na odpady. One mogą służyć raczej do zakupów, bo nie dość, ze są ekologiczne, to tez bardziej wytrzymałe od plastikowych reklamówek. Można w nie tez pakować obuwie zmienne, jakie noszą dzieci do szkoły.

Worki oczywiście różnią się nie tylko materiałem, z którego zostały wykonane, ale też rozmiarami. Te wykonuje się w zależności od tego co ma być do nich zapakowane. Czym innym są bowiem wersje do odkurzaczy, któe z definicji są małe, tak, aby się zmieściły do teog typu urządzeń. No chyba, ze będzie chodziło o odkurzacze przemysłowe, które musza mieć już znacznie większą pojemność. Z drugiej strony czym innym będą siatki mające pomieścić 50 kilo ziemniaków. Te musza być już większe.