Skip to content Skip to footer

Składane pojemniki plastikowe

Schoeller Allibert od ponad pięćdziesięciu lat produkuje, a także projektuje dobrej jakości pojemniki składane. Działania firmy skupiane są na wielu segmentach rynkowych, takich jak na przykład: rolnictwo, motoryzacja, rynek przetwórstwa spożywczego, branża napojów, handel detaliczny, produkcja przemysłowa oraz wynajem opakowań.

Pojemniki przyjazne dla środowiska

Pojemniki plastikowe składane cechują się tym, że są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości. Produkcja tych produktów jest przede wszystkim ekonomiczna, ergonomiczna i bezpieczna. Pojemniki składane są nowym rozwiązaniem, które cieszą się ogromną popularnością. Wszystkie produkty są przyjazne dla środowiska, co jest ogromną zaletą. Na produktach znajdują się wyraźne oznaczenia maksymalnej wagi dla ręcznego przemieszczania. Składane małe pojemniki są mocne, stabilne i nadają się do układania w stosy, a także mogą być używane do transportu szerokiej gamy produktów. Otwory ręczne na krótkich bokach sprawiają, że pojemnik jest łatwy do przenoszenia.

Dobrej jakości pojemniki

Kosze składane stały się uniwersalnym pojemnikiem do transportu wartościowych lub wrażliwych towarów, takich jak wysokiej jakości tekstylia, perfumy, farmaceutyki i elementy elektroniczne. Perforowane boki zapewniają odprowadzanie wody i dobry przepływ powietrza w celu utrzymania świeżości zawartości. Gładkie ściany i podstawa chronią zawartość przez ewentualnym uszkodzeniem. Wszystkie produkty składane, w tym plastikowe pojemniki są łatwe do manewrowania w wąskich przestrzeniach przy użyciu szerokiej gamy urządzeń do przenoszenia zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić wiele lat ciągłego użytkowania w szerokim zakresie wymagających zastosowań przemysłowych. Ogromny wybór asortymentu jest w stanie sprawić, że każdy klient z całą pewnością znajdzie coś co spełni jego oczekiwania. Małe plastikowe pojemniki są popularne w przemyśle samochodowym, ponieważ są idealne do przechowywania dużej liczby małych elementów. Pojemniki nadają się również do owoców i warzyw. Składane plastikowe pojemniki są łatwe do manewrowania w wąskich przestrzeniach przy użyciu szerokiej gamy urządzeń do przenoszenia.

Wysokiej jakości pojemniki są w stanie ułatwić pracę w wielu branżach. Firma ta dba o swoich klientów, właśnie dlatego proponuje im szeroki wybór produktów on-line.