Skip to content Skip to footer

Urok podkładów Maybelline

Kobiety lubią błyszczeć, ale SIĘ BŁYSZCZEĆ już nie koniecznie. Szczególnie podczas ważnych okoliczności, kiedy twarz i makijaż powinny wyglądać nienagannie, każda pani szuka takiego podkładu, który zapewni jej komfort podczas całej imprezy. Podkłady Maybelline, pochodzące z amerykańskiej firmy kosmetycznej wywodzą się ze świata, gdzie blask fleszy i jupiterów jest codziennością, dlatego produkty dokładnie wiedzą, jaką funkcję mają pełnić.

Zakryta, ale nie pod maską

Złośliwość losu zazwyczaj trafia w moment, który jest najmniej oczekiwany. Tak też bywa z urodą, kiedy to dzień przed ważną uroczystością, w najbardziej widocznym miejscu pojawia się pryszcz. Podkłady Maybelline z serii FitMe! dzięki opatentowanej formule tworzą efekt jednolitej, porcelanowej cery, wyrównując jej koloryt i kryjąc niedoskonałości.

Wspomnianego efektu nie trzeba się bać, ponieważ umiejętnie nałożony podkład, nie robi efektu nieestetycznej maski, lecz podkreśla naturalne, kobiece piękno, kryjąc jego drobne mankamenty. Słowo „umiejętnie” powinno zostać podkreślone, ponieważ tylko właściwe rozprowadzenie fluidu na całej powierzchni twarzy, w odpowiedniej proporcji, pozwala na odsłonięcie pięknego i subtelnego makijażu.

Dla kogo przeznaczony jest podkład FitMe!?

Podkłady Maybelline z serii FitMe! były testowane przez wiele użytkowniczek, które wyrażały opinię na ich temat. Głównymi parametrami, które zostały docenione są konsystencja, która nadaje się do wielu typów skóry, dlatego fluid może być wykorzystywany przez wiele kobiet w różnych okolicznościach.

Drugim elementem, wyróżnianym przez testerki była jakość, której nie dyktuje cena. Przestępność produktu, dostępnego w drogeriach kosmetycznych jest miłą niespodzianką dla samej atrakcyjności podkładu. Wzorowo wykonany makijaż okazuje się być możliwy, nawet jeśli użyto do niego komercyjnego fluidu.

Efekt na długo, produkt na zawsze

Długotrwałość efektu krycia także wiele znaczy dla użytkowniczek, a podkład FitMe! jest idealnym rozwiązaniem, które sprawdza się podczas całego dnia, a i dotrwa w nienagannym stanie do wieczornego wyjścia.

Kiedy zatem przeciwność losu płata nieoczekiwane figle, warto w kosmetyczce posiadać takie produkty, które potrafią ratować w niesprzyjających okolicznościach losu.

Podkłady maybelline znajdziesz w ofercie Kosmetykizameryki.pl