Skip to content Skip to footer

Wyjątkowe skrzynki na piwo

Plastikowa skrzynka na piwo kiedyś kojarzyła się ze zdartym plastikiem w białym lub czarnym kolorze. Na szczęście takie pojemniki to już przeszłość, a dzisiaj producenci, którym nieobce jest nowoczesne wzornictwo przemysłowe, dokładają wszelkich starań, by każda oferowana przez nich skrzynka była nie tylko funkcjonalna, ale także estetyczna i unikatowa.

Skrzynka na piwo Franziskaner

Skrzynki na piwo, dostarczane przez najlepszych ekspertów od wielorazowych opakowań przemysłowych zawsze powinny tworzyć zgrany zespół z marką danego piwa. Najlepszym przykładem takiej korelacji są skrzynki na piwo Franziskaner.

Skrzynka z charakterystyczną grafiką mnicha została zaprojektowana w taki sposób, aby połączyć względy praktyczne i estetyczne. Aby zwiększyć komfort przenoszenia, uchwyty tej skrzynki wykonano z miękkiego tworzywa. Natomiast grafika, przedstawiająca logo Franziskanera została wykonana w technologii 3D, tak, aby nikt nie przeszedł wobec niej obojętnie.

Plastikowa Skrzynka na piwo Radeberger

Unikatowa w swojej klasie produktów jest także skrzynka na piwo Radeberger. Jej kształt odchodzi nieco od tradycyjnego prostopadłościanu, czyniąc skrzynkę zaokrągloną, nawiązującej do tradycyjnych beczek na piwo. Co więcej projektant zastosował także grę kolorów – skrzynka jest czarna na zewnątrz i intensywnie czerwona wewnątrz. I to właśnie kontrastowe barwy stanowią jej znak rozpoznawczy.

Skrzynki na piwo Veltins

Kolejne świetnej jakości skrzynki na piwo są produkowane dla marki Veltins. Sa one nieco inne, od skrzynek dla Radebergera, czy Franziskanera. W przeciwieństwie do pozostałych, mocno zabudowanych, skrzynki na piwo Veltins zaprojektowano pozostawiając duże, otwarte okienka, przez które wyraźnie widoczne są butelki ze złocistym trunkiem. Rozwiązanie to spodoba się wszystkim, lubiącym od razu dostrzegać szklane butelki.

W opozycji do ciemnych skrzynek, kojarzących się z beczkami, czy tradycyjnymi browarami, pojemniki dla Veltinsa zostały unowocześnione przez wyraźnie zarysowaną prostopadłościenną bryłę w biało-zielonej kolorystyce.

Współczesne wzornictwo potrafi sprawić, że zwykła plastikowa skrzynka na piwo stanie się eleganckim opakowaniem, wiele mówiącym o jego zawartości. A design w połączeniu z wysoką jakością zastosowanych surowców to gwarancja budowania rzetelnej, piwnej marki.