Skip to content Skip to footer

Zakup węgla na składzie opału w Poznaniu

Obecnie na rynku nie brakuje zaufanych detalicznych oraz hurtowych dostawców opału. Dużą popularnością cieszy się węgiel Poznań, który można zakupić w niezwykle atrakcyjnych cenach. Po ten sprawdzony towar sięga w okresie jesienno – zimowym coraz szersza rzesza klientów.

Większość prosperujących na rynku firm zajmujących się dystrybucją opału wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wszystkich klientów. Profesjonalne składy węgla kierują swą różnorodną ofertę zarówno dla odbiorców indywidualnych, jak i hurtowych.

Atrakcyjne oferty cenowe węgla z Poznania

Każdy autoryzowany dostawca opału jest w stanie zaoferować wszystkim klientom nie tylko niezwykle atrakcyjne warunki cenowe lecz także towar najwyższej jakości. Wśód najczęściej kupowanego opału można wymienić:

– węgiel kostka, orzech oraz eko-groszek
– miał
– koks gruby
– brykiet brunatny
– drewno kominkowe oraz rozpałkowe
– brykiet trocinowy
– podpałka i wiele innych

W ofercie profesjonalnych składów węgla klienci mogą znaleźć zarówno węgiel gruby jak i średni o różnych granulacjach oraz wartościach opałowych taki jak: kostka, orzech I, orzech, orzech II oraz popularny groszek.

Decydując się na zakup hurtowy klient ma również ogromny wybór w paliwach kwalifikowanych takich jak: ekogroszek/ekoret, retopal, ekosort oraz ekomiał rokita.

Z kolei dostępny w składach opałowych miałach posiada zróżnicowane wartości opałowe o zróżnicowanym popiele oraz siarce.
Ponadto można zakupić koks opałowy w różnych sortymentach – można tu wymienić koks gruby, orzech II oraz groszek.

Wybór węgla z Poznania jest niezwykle szeroki, więc z całą pewnością każdy klient może tu znaleźć opał idealny do swojego kotła węglowego.

Transport opału do domu klienta

Dużym udogodnieniem dla wielu klientów jest bezpłatny transport węgla z Poznania na tereny położone w niedalekiej odległości od skupu węgla.

Towar do klienta dowożony jest małymi dostawczymi wywrotkami mającymi możliwość wjazdu w wąskie uliczki oraz na każde podwórze. Załadunek odbywa się za pomocą dwóch innowacyjnych ładowarek. Na placu składu znajduje się sortownica oraz przesiewacz, co w przypadku zbyt zmiałowanego towaru pozwala na jego szybkie oczyszczenie.

Wszyscy klienci kupujący węgiel na składach opału w Poznaniu mogą liczyć na szybką i profesjonalną obsługę pracowników firmy.