Skip to content Skip to footer

Zapach perfum Priscilla Presley

Wśród bardzo popularnych rodzajów perfum bez wątpienia można wyróżnić perfumy marki Priscilla Presley. W sprzedaży można je znaleźć w bardzo wielu zróżnicowanych rodzajach, które różnią się przede wszystkim oczywiście zapachem. Warto wybrać taki rodzaj tego produktu, który będzie dopasowany do indywidualnych preferencji.

Perfumy Priscilla Presley

Różnego rodzaju perfumy marki Priscilla Presley charakteryzują się wyjątkowym zapachem, który bez wątpienia zachwyci każdą kobietę. Wśród chętnie wybieranych rodzajów tych perfum można w szczególności wyróżnić zapach Indian Summer, który z całą pewnością jest bardzo wyjątkowy. Perfumy umieszczone są w eleganckim, małym flakonie, który charakteryzuje się ponadczasową elegancją. Dlatego idealnie będzie się nadawał na prezent na różne okazje, wśród których można wymienić urodziny czy imieniny. Szczególnie chętnie tego rodzaju perfumy kupowane są przez mężczyzn dla kobiet. Warto poznać gust swojej wybranki serca i sprezentować jej tak wyjątkowy produkt jak perfumy Priscilla Presley.

Zapach perfum Priscilla Presley

Zapach perfum Priscilla Presley jest bardzo zróżnicowany i zależny przede wszystkim od wyboru konkretnego produktu. Wśród nich bardzo polecany jest zapach Indian Summer, który charakteryzuje się bardzo dużą niepowtarzalnością. Perfumy te składają się z trzech nut zapachowych: głowy, serca, a także nuty podstawowej. Jako pierwszy pojawia się zapach nuty głowy. Jest on bardzo charakterystyczny i obejmuje zapach amalfi, a także soczyste mandarynki i cytryny. Następny pojawia się zapach serca. Można w nim wyczuć takie aromaty jak zapachy lotosu, fiołka czy róży. Bez wątpienia komponują się one razem bardzo wyjątkowo. Ostatnim zapachem, który się pojawia w perfumach jest aromat bazowy. W tego rodzaju perfumach jest to cedr wirginijski, a także świeżo parzona herbata.

Dla kogo Priscilla presley perfumy?

Perfumy Priscilla Presley to bez wątpienia bardzo wyjątkowy zapach, który jest bardzo świeży i dodaje energii. Tworzą go nuty kwiatowo-owocowe, wśród których można wymienić między innymi mandarynki, cytryny, a także róże i fiołki. Zapach ten będzie idealny dla każdej kobiety, która jest pełna sił witalnych, a także optymistyczna. Przeznaczony jest w szczególności dla kobiet o silnej energii, niezależnie od ich wieku. Tego rodzaju aromat jest bardzo dobrze skomponowany z poszczególnych jego elementów. Dzięki temu bez wątpienia będzie zwracał uwagę każdego. Perfumy Priscilla Presley z uwagi na swoją wyjątkowość polecane są do używania w szczególności podczas lata.