Skip to content Skip to footer

Bezpieczny i komfortowy transport dzięki Schoeller Allibert

Transport i magazynowanie to dwa sektory działalności każdej firmy, które niestety niewłaściwe zaplanowane, generują naprawdę spore straty. Szczególnie zaś decydującym parametrem wydają się z pozoru mało istotne sprawy, jak skrzynki plastikowe, czy inne opakowania plastikowe, w których przewożony i magazynowany jest towar.

Opakowania plastikowe – decydujący parametr bezpieczeństwa

Niestety, jeśli kupimy kiepskiej jakości, nie ergonomiczne, bez atestów bezpieczeństwa opakowania plastikowe nie tylko grożą nam straty z uwagi na zniszczenie towaru podczas transportu czy magazynowania (wszelkie wgniecenia, upadki), lecz także przez mało komfortowe i praktyczne zaaranżowanie przestrzeni do transportu, przez co przewieziemy mniej towaru niż powinno się zmieścić. Słowem – prawdziwym problemem jest to, jak kupić idealne skrzynki plastikowe czy inne opakowania z plastiku.

Krok pierwszy – Schoeller Allibert jako najlepszy producent opakowań plastikowych

Na początku warto podkreślić, że zdecydowanie liderem na rynku w kwestii bezpieczeństwa i ergonomii pracy jest producent opakowań plastikowych Schoeller Allibert. Jego produkty wyróżniają się obecnością wszelkich certyfikatów bezpieczeństwa, wysoką jakością, ergonomią oraz komfortem i wygodą pracy. Ponadto oferta pojemników i skrzyń z plastiku jest naprawdę całkiem spora.

Krok drugi – odpowiedni wybór opakowań plastikowych

Tym samym przechodzimy do drugiego punktu – kiedy już będziemy wiedzieć, jaka firma jest najlepsza, przechodzimy do konkretnego wyboru jej produktów. Tu przede wszystkim warto skupić się na rodzaju produktu, jaki musimy przewieźć albo zmagazynować. Inne pojemniki plastikowe będą na owoce, inne na materiały niebezpieczne – to rzecz całkowicie oczywista.

Warto w tym momencie zaznaczyć, że liczy się zarówno rodzaj jak i wielkość zakupowanych skrzyń plastikowych. Jakie to ma znaczenie? Otóż produkty Schoeller Allibert posiadają specjalne systemy, które uniemożliwiają zsunięcie się skrzyniom plastikowym ułożonym jedna na drugiej. Działa to jednak właśnie przypadku skrzyń o tym samym rodzaju i wielkości…

Krok trzeci – dodatkowe udoskonalenia

Na końcu warto się jeszcze zastanowić, czy potrzebne nam są dodatkowe udogodnienia np. w postaci specjalnych rączek, kółeczek, składania się skrzynek plastikowych czy też oryginalne ich kolory.