Skip to content Skip to footer

Ciekawe pomysły na prezent dla teścia

Szukasz ciekawego prezentu dla teścia, ale czujesz, że właściwie nic się nie nadaje? Prezent urodzinowy dla teścia może być faktycznie kłopotliwy, ale może tutaj znajdziesz inspirację.

Zebraliśmy szereg wskazówek na temat prezentów, które będę pasować na prezent urodzinowy dla teścia. Jest to połączenie zarówno drogich prezentów, jak i tańszych, więc powinno się tutaj znaleźć coś dla każdego portfela.

Prezent „przygoda”.

Podarunek „przygoda” należy uznać za najlepszą wskazówkę dla teścia, który ma właściwie wszystko, czego mu trzeba.

Przykładami prezentów przygodowych, które naszym zdaniem mogą pasować do teścia, może być na przykład jazda lamborghini na torze, karta podarunkowa dla dwojga do spa lub karta podarunkowa z degustacją wina. Możesz także rozważyć kupno biletów na koncert, do kina lub teatru.

Najlepszy teść na świecie.

Pokaż swemu teściowi, jak bardzo go doceniasz, dzięki podarunkowi, który zawiera więcej niż tysiąc słów.

Co powiesz na przygotowanie plakatu z tekstem, na przykład: „Teść to ten, który wstaje, gdy jest potrzebny. On cię kocha i troszczy się o ciebie, twoją rodzinę i dom. Możesz poprosić go o porady praktyczne, a on chętnie pomoże zarówno w stolarstwie, jak i opiece nad dziećmi. Teść to równy gość. ” Taki plakat można spersonalizować i oprawić w ramkę.

Elektroniczny wieszak na krawaty.

Czy twój teść ma wiele krawatów? Wtedy może być świetnym pomysłem elektroniczny wieszak na krawaty.

Wieszak na krawaty mieści w sumie 54 krawaty i cztery paski. Krawaty można obracać za naciśnięciem jednego przycisku, a wbudowane oświetlenie oznacza, że zawsze znajdziesz odpowiedni krawat! Nie zajmuje też dużo miejsca w szafie!

Uchwyt na wiele kubków do samochodu. Ten uchwyt na kubek jest po prostu genialny i to świetny pomysł na prezent.

Wygląda jak zwykły przenośny kubek, ale po rozłożeniu elementów możesz zmieścić butelkę, dwa kubki, długopis, okulary przeciwsłoneczne, telefon komórkowy i garść monet!

Osobisty prezent dla teścia z imieniem / wizerunkiem.

Dlaczego nie ozdobić prezentu imieniem lub zdjęciem? Wtedy natychmiast staje się wyjątkowy i osobisty. Jeśli zaskoczysz jego teścia takim prezentem, z pewnością zrozumie, że kryje się za tym wiele myśli.

Prezent urodzinowy dla teścia znajdziesz w ofercie Bengraversky.com