Skip to content Skip to footer

Dystrybucja oprogramowania w ujęciu Computer Controls

Firma Computer Controls to rozbudowany podmiot, dla którego oprogramowanie to coś więcej, niż tylko określona liczba linijek kodu. Dystrybuowane przez nią narzędzia charakteryzują się wysokim poziomem profesjonalizmu, ale też są stale upgradeowane, dzięki czemu są one coraz lepiej dostosowywane do potrzeb użytkownika.

Unifikacja zadań

Cechą wspólną oprogramowania „wypuszczanego” przez computer controls jest unifikacja dostępnych funkcji i skrócenie czasu obsługi programu do niezbędnego minimum. Za pomocą tych narzędzi można jednocześnie przygotować schemat, wykonać symulację projektu, a także sporządzić stosowną dokumentację wraz z ogólnym projektem. Co więcej, niektóre aplikacje użytkowe posiadają również wbudowaną bibliotekę elementów, które można wprowadzać np. do wirtualnych obwodów na płytce drukowanej.

Szeroko rozumiane testy

Wprowadzana przez Computer Controls rozbudowana dystrybucja oprogramowania, pozwala na przeprowadzenie szeroko rozumianych testów. W zależności od narzędzia, testy te mogą być realizowane w oparciu o architekturę płytek drukowanych lub też linijek kodu. Przykładowo, dzięki zaawansowanym kompilatorom istnieje możliwość szybkiego sprawdzenia kodu (linijka po linii), wychwycenia błędów, a także wprowadzenia poprawek, które pozwolą na szybsze i efektowniejsze działanie danej platformy.

Aplikacje wbudowane i ich wydajność

Dystrybucja oprogramowania w rozumieniu Computer Controls to również możliwość zoptymalizowania oprogramowania wbudowanego, a także… szansa na stworzenie go od nowa. Do tego celu wykorzystuje się profesjonalne narzędzia, które – dostarczane przez tą markę – wyposażone są w rozbudowany i funkcjonalny interfejs, edytor kodu, a także w cały szereg kompilatorów i rozbudowanych bibliotek danych. Dzięki tym profesjonalnym narzędziom, programista będzie mógł tworzyć kod dostosowany do potrzeb konkretnego Klienta. Co więcej, zastosowanie rozbudowanych bibliotek znacznie usprawni proces pisania kodu.

Podsumowując, dzięki wprowadzonej przez Computer Controls zaawansowanej dystrybucji oprogramowania, firmy klienckie mogą skorzystać z całego spektrum aplikacji, dzięki którym programowanie i testowanie będzie jeszcze łatwiejsze.