Skip to content Skip to footer

Czy warto skorzystać z programów dla firm typu demo?

Współczesne przedsiębiorstwo nie może prawidłowo funkcjonować bez specjalistycznego oprogramowania dedykowanego dla biznesu. Jest to zazwyczaj system elektroniczny z zakresu kadrowo-finansowego, ale także ten system może być bardzo rozbudowany, wtedy określamy go jako oprogramowanie ERP.

Czy warto skorzystać z programów typu demo?

Jak najbardziej warto skorzystać z oprogramowania demonstracyjnego – demo. Dlaczego? Ponieważ inwestując w program dla firmy wydajemy niemałe pieniądze, dlatego warto takie oprogramowanie sprawdzić przed jego zakupem i odpowiedzieć sobie na pytanie, czy o to właśnie chodzi? Czy taki, a nie iny produkt jest nam potrzebny i czy będziemy mieli z niego korzyść szytą na miarę naszej firmy? Wypróbujmy enova demo i symfonia demo.

Enova 365

Jednym z takich systemów jest Enova 365, dostępny pod adresem http://www.tradiss.pl/pobierz-wersje-demo/. Program jest znany od 15 lat. Początkowo system enova oferował tylko i wyłącznie funkcje, które były związane z prostą obsługą kadrowo-płacową. Jednak rynek wymusił, by Enova 365 stała się kompletnym narzędziem ERP. To narzędzie dzisiaj wspiera pracę firm w takich obszarach jak: kadry, księgowość, magazyny, sprzedaż czy business intelligence. W ofercie znajduje się 50 sprawdzonych modułów, które są dużą pomocą w najważniejszych obszarach pracy przedsiębiorstw. By przekonać się o wartości tego programu, warto skorzystać z enova demo – bezpłatnej wersji demonstracyjnej.

Gdy firma rozpoczyna działalność – to symfonia demo

Dla małych i średnich przedsiębiorstw jest dedykowane oprogramowanie prostsze niż system ERP, ale również wpływające dodatnio na funkcjonowanie firmy. Jest to system Symfonia. Choć kojarzy się z dużym utworem muzycznym, jest to propozycja nieskomplikowanego programu kadrowo – płacowego. Jest prosty w obsłudze i co najważniejsze – na bieżąco aktualizowany. Umożliwia modyfikację ustawień dostosowaną do specyfiki działania firmy. Dzięki niemu można tworzyć własne dokumenty, raporty i zestawienia. I co ważne mogą z niego korzystać również biura rachunkowe. Symfonia demo to darmowa próbka tego oprogramowania.