Skip to content Skip to footer

Dystrybutory wody przydatne przez cały rok

Lato to czas, kiedy przy panujących upałach należy pić jak najwięcej płynów. Najlepsza jest w tym przypadku zwykła woda, która gasi pragnienie, a jeśli jest to woda mineralna, dostarcza ona ponadto wielu potrzebnych minerałów. Ale i poza sezonem letnim na pewno na taką wodę znajdzie się zapotrzebowanie, szczególnie wśród pracowników firm.

Dystrybutory wody dla firm i nie tylko

To właśnie przedsiębiorstwa są najczęściej klientami firm oferujących dystrybutory wody. Korzystać mogą z nich pracownicy, czy to w fabrykach, czy w biurach, a mogą też klienci. Dlatego tak często dystrybutory takie spotykamy w poczekalniach, holach czy recepcjach różnych firm i instytucji.

Równie dobrze można jednak takie dystrybutory do wody pitnej zainstalować w domu. Tam również się przydadzą, szczególnie w okresie letnim, i gdy w domu są dzieci lub osoby starsze, dla których kłopotliwe może być korzystanie z butelek czy czajnika.

Rodzaje dystrybutorów do wody

Klienci zainteresowani dystrybutorami mają do wyboru szereg opcji, jeśli chodzi o funkcjonalność. To sprawia, że bardzo łatwo dobrać dystrybutor wody pod kątem potrzeb. Oferowane są m.in. dystrybutory wody:

– na wodę z butli lub sieci wodociągowej,
– z opcją chłodzenia i podgrzewania,
– z filtrem (obowiązkowy w przypadku wody z sieci),
– na różne rodzaje wody butlowanej: mineralną lub źródlaną.

Wśród wód z butli znaleźć można również takie, jakie kupuje się w butelkach w sklepach spożywczych.

Dla wielu klientów szczególnie praktyczne będą dystrybutory wody wodociągowej. Dzięki nim nie trzeba w ogóle dbać o dostawę wody, a jedynie dbać o czystość i sprawność urządzenia. Sama woda jest dokładnie filtrowana.

Dystrybutory wody nadają się również do domu

Firmy oferujące dystrybutory oferują te urządzenia w różnych wielkościach. Dzięki temu można wybrać zarówno mały dystrybutor z przeznaczeniem do domu, jak i duży wydajny dystrybutor do firmy czy obiektu publicznego, z którego korzysta wiele osób.

Dystrybutory z przeznaczeniem do lokali mieszkalnych charakteryzują się mniejszymi gabarytami, a często bardzo ciekawym designem. Dzięki temu będą pasować do każdej kuchni, bo zazwyczaj tam są trzymane. Warto skontaktować się z firmą oferującą dystrybutory, aby zapoznać się z ofertą. Warto dodać, że w większości przypadków, przynajmniej, jeśli chodzi o dystrybutory na butle, same urządzenia są dzierżawione lub nawet wypożyczane bezpłatnie klientom.

Artykuł powstał we współpracy z firmą Yazamco