Skip to content Skip to footer

Niezawodny dystrybutor elektroniki

Świat przepełniony jest elektroniką, podobnie jak nasze życie. Są zawody i firmy, które bez technologii i profesjonalnego oprogramowania nie mogłyby zupełnie funkcjonować. Technologie i oprogramowanie powinny pochodzić ze sprawdzonego źródła charakteryzującego się niezawodnością. Takim właśnie źródłem jest Computer Controls.

Niezawodny dystrybutor elektroniki

Computer Controls działa na polskim rynku od 2013 roku. Jako firma jej domeną jest dystrybucja oprogramowania, profesjonalnej aparatury pomiarowej oraz komponentów elektronicznych.

Jednym ze sztandarowych produktów jest oprogramowanie Altium Designer będące zunifikowanym środowiskiem projektowania elektroniki. Program ten łączy wszystkie niezbędne narzędzia projektowe w jednym miejscu. W jego skład wchodzi edytor schematów, edytor PCB z narzędziami prowadzenia ścieżek, narzędzia do analizy Spice i integralności sygnałów narzędzia integracji ECAD/MCAD oraz narzędzia zarządzania bibliotekami, danymi projektowymi czy plikami wyjściowymi CAM.

Altium Designer – dystrybutor elektroniki, świadczy profesjonalne szkolenia oraz pomoc techniczną dla swoich klientów. W skład szkoleń wchodzą warsztaty, treningi i seminaria, których celem jest wspieranie klientów w osiąganiu wysokiej pozycji na bardzo konkurencyjnym rynku. W ofercie firmy dostępne są szkolenia otwarte służące wymianie wiedzy i doświadczeń między użytkownikami oraz szkolenia zamknięte prowadzone na zamówienie klienta.

Wszechstronny dystrybutor oprogramowania

Obszar działalności Computer Controls jest bardzo szeroki. To nie tylko dystrybucja oprogramowania Altium Designer. W portfolio firmy znajdują się też takie programy inżynierskie jak Tasking, PDN Analyzer, Arm Keil, Solidworks, In-Circuit Design, Altium Concord Pro czy Arm Forge.

Programy te umożliwiają między innymi tworzenie schematów, stałoprądową / stałonapięciową analizę sieci zasilania w projekcie PCB, szybkie tworzenie wysokiej jakości rysunków 2D, szybsza obsługa zadań projektowych za pomocą specjalistycznych funkcji do obsługi arkuszy blachy, konstrukcji spawanych, form, instalacji rurowychi elektrycznych czy mportowanie i eksportowanie wielu formatów danych i CAD w celu obsługi współpracy z klientami.

Zastosowanie tych specjalistycznych programów bardzo wspiera i przyspiesza pracę programistów.